Кина Скутер гуми SF203 фабрика и производители | Safeway гуми

Скутер гуми SF203

Краток опис:


 • Мин.нарачката: 200pcs
 • детали за производот

  Потпирајќи се повеќе кон улица коњи од патеката коњи? На SF203 двоен Спорт е гума за вас.
  • 30% нечистотија / 70% патот
  • Буци, агресивен дизајн за улично ориентирани двојна спортови
  • Оригинал гуми опрема за модели од неколку големи производители
  • чакал и оган патот перформанси, додека одржување на одличен улица манири
  • Долг упатуваа живот за еден од најдобрите вредност мотоцикл гуми на пазарот
  • Достапен во 28 популарни големини за вградување на повеќе категории мотор


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  Поврзани производи