China Scooter gomave fabrikës SF203 dhe prodhuesit | Safeway Tire

Scooter Tire SF203

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër: 200pcs
 • Detail Product

  Prirur më shumë drejt hipur në rrugë sesa ngasjes shteg? SF203 Dual Sport është gomave për ju.
  • 30% dirt / 70% e rrugëve
  • Chunky, dizajn agresiv për rrugë të orientuar dyfishtë sportive
  • Pajisjet Gomat origjinale në modele nga disa prodhuesit e madhe
  • performancën Gravel dhe zjarri rrugor duke ruajtur sjellje të shkëlqyer në rrugë
  • jetë të gjatë të ecurit për një nga më të mirë goma me motor vlera në treg
  • në dispozicion në 28 madhësive të popullarizuara për pajisje në kategori të shumta motor


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  prodhimet e ngjashme

  • Cross Country SF218

   Cross Country SF218

   Kjo është një dual sport gomave sigurimin e performancës për të dy në dhe jashtë përdorimin e rrugëve. Modeli ecurit maksimizon sipërfaqe të ndryshme off-rrugor terrenit dhe trotuar. Shkel bare me boshllëqe të lejojë për tërheqje të shkëlqyer mbi kushte të shumta dhe evakuimit të ujit. Engineered për të kandiduar si një front apo gomë e pasme.

  • Cross Country SD057

   Cross Country SD057

   Ecurit e gomave është kryesisht bllokojnë model, në mënyrë që gomave jo vetëm që ka forcë të shkëlqyer lëvizëse dhe frenimit fuqi në të njëjtën kohë ka një performancë të mirë tërheqje, sipërfaqe kurorë model diamanti rul, për Tiro për të sjellë të mira të performancës anti-trung, The forca trupi gomave është i lartë, e shkëlqyer performance rezistenca veshin.

  • Rruga Tire SF205

   Rruga Tire SF205

   The deep tread depths and big bock guarantees good traction in bad roads. Better road holding guarantee no sideslip. Better Drainage performance 6PR to make strong carcass

  • STREET TIRE SD074

   STREET TIRE SD074

  • SCOOTER TIRE SD042

   SCOOTER TIRE SD042

   FASHION DESIGN, MADE FOR PREMIUM. GOOD QUALTY IN 6PR AND 8PR.

  • Cross Country SD007

   Cross Country SD007

   Classic waffle tread pattern with offset shoulder lugs for increased stability. 50/50 street/dirt application for confidence on all surfaces. Perfect for smaller street and trail bikes. SIZE TT/TL   L .S O.D. (MM) S.W. (MM) MAX LOADING (KG) MAX PSI DEPTH 275-17 TT 4 41P 588 75 145 33 7.00 300-17 TT 4 45P 602 80 165 33 7.50 325-17 TT 4 50P 614 89 190 33 8.30 275-18 TT 4 42P 613 75 150 33 6.50